משלוחים לכל הארץ - לקבלת הצעת מחיר וייעוץ - התקשרו 072-2237524

האם באמת יש הבדל בין שייקים הנוצרים בבלנדר ואקום לבין שייקים הנוצרים בבלנדר רגיל?

נשים רבים הולכים ומצטרפים לטרנד הבריאותי האופנתי (ובצדק!), ובתוך כך שתיית שייקים טבעיים תופסת תאוצה אדירה וברוב משקי הבית יש בלנדר למטרה זו. אז כולנו יודעים מה זה בלנדר ומה מטרתו, אבל האם אנחנו יודעים מה בדיוק הבלנדר עושה? איך הוא עובד? מה קורה לפירות והירקות שאנחנו טוחנים? האם המהירות הגבוהה בה מסתובבים הסכינים לא מחמצנת את השייק שלנו? במילים אחרות, האם עצרתם לחשוב מה הערכים התזונתיים הנמצאים בשייק שלכם?

שתיית שיקים טבעיים תופסת תאוצה אדירה ורבים מצטרפים לטרנד הבריאותי ודוגלים בדרך זו כדי לשמור על רמות האנרגיה הרצויות, כאשר רעיון השייק כתחליף לארוחה טומן בחובו יתרונות רבים: השייק מתעכל מהר, אינו משאיר תחושת כבדות כמו אחרי ארוחה, מגביר את צריכת הפירות והירקות, וממלא באנרגיה חיונית למשך היום.

לאחרונה, הגיע לישראל מכשיר בלנדר חדשני – בלנדר ואקום ozen  – היוצר מהפכה בריאותית אמיתית בכל הקשור להכנת השייקים. מהפכת הואקום מביאה לנו שייק השומר על הערכים התזונתיים ומונע חמצון. ההבדל הגדול בינו לבין בלנדר רגיל נעוץ בהוצאת החמצן מתהליך הערבול, כלומר, הטחינה של מרכיבי השייק נעשית ללא חמצן כך שאין מה שיפגע בנוגדי החמצון החזקים הנמצאים בפירות והירקות שלנו – וכך נשמרים הערכים התזונתיים. איך תוכלו באמת לדעת בלי להכניס את השייק למעבדה? זה פשוט. גם לפי הצבע וגם לפי הטעם.

שיטת העבודה של בלנדר ואקום ozen

הבלנדר עובד בשני שלבים. בתחילה מערכת הבלנדר יונקת את רוב החמצן הקיים במיכל הערבול כך שלא יהיה מעורב חמצן בתהליך, ורק לאחר מכן בשלב השני, המכשיר מתחיל לבצע את פעולת הטחינה והערבול בעזרת המנוע, תוך ביצוע חיתוך והפרדה בין חלקי הפירות והירקות.

הפעולות הסיבוביות חותכת את חומרי הגלם ויוצרות נוזל סמיך ואיכותי בצבעיו המקוריים של הפרי. ההבדל בצבע בין שייק שנטחן בבלנדר ואקום לבין בלנדר רגיל הוא מובהק וחד משמעי, בדיוק כמו הטעם המאוד מדויק של הירק או הפרי שכמעט ואינו משתנה – תענוג לעין וגם תענוג לחיך!

טכנולוגיה חדשנית זו מאפשרת לפירות ולירקות לשמור על ערכם התזונתי, על טעמם המתוק והמקורי וגם על הצבע שלהם. מכיוון שלא מעורב חמצן בתהליך, שהרי הבלנדר שאב אותו החוצה, נוגדי החמצון נשמרים במלואם וכל הערכים התזונתיים כמו לדוגמא ויטמין A ופוליפנולים, נשארים בפנים.

שייקים בריאים בבלנדר ואקום

בדיקת מעבדה של תכולת המזון שנטחן בבלנדר ואקום

את תוצאות הוצאת החמצן מהשייק ניתן לזהות בקלות לפי הצבע והטעם שלו, כאמור, אבל אנחנו לא הסתפקנו בזה, ושלחנו אותו לבדיקת מעבדה. מכון המחקר לאנליזות של המזון באוניברסיטת suwon בקוריאה ביצע השוואה מעניינת לגבי תכולת הפוליפנולים באוכמניות כחולות (blue-berries), הן בטחינה בבלנדר רגיל והן בבלנדר ואקום. התוצאות הפתיעו גם את החוקרים המנוסים:

  • כמות נוגדי החמצון ממשפחת הפוליפנולים בטחינה עם ואקום הייתה 186.96 מיליגרם לעומת 96 מיליגרם בטחינה ללא ואקום – פי 2.6!
  • כמות ויטמין A הייתה 3.11 מיקרוגרם בטחינה עם ואקום לעומת 0.86 בטחינה ללא ואקום – פי 3.6!

איזה עוד יתרונות יש לבלנדר ואקום ozen?

  • אפשר לשמור את השייק טרי למספר ימים נוספים תודות למיכל אטום שמגיע עם הבלנדר, האוטם את השייק מלהחשף לאוויר החיצוני ולחיידקים המצויים בו
  • בלנדר ואקום ozen מאפשר טחינה דקה של המרכיבים. כשמפעילים את בלנדר הוואקום התוצאה היא שייק חלק בעל ספיגה מעולה של ויטמינים ומינרלים
  • אפשר להפיק ממכשיר ייחודי זה מלבד השיקים, גם מטעמים שונים כמו ממרחים, מטבלים ומזון לתינוקות
  • הבלנדר וואקום הוא מוצר בטיחותי הפועל באופן אוטומטי וקל מאד לשימוש תדיר. הסכין מתפרק בקלות ובנוחות מרבית, וכל חלקי הבלנדר נשטפים בקלילות כך שהוא מוכן במהירות לשימוש חוזר

לסיכום

כל היתרונות שמנינו, ובעיקר השמירה על הערכים התזונתיים במרכיבי השייק, מראים בבירור שאכן יש הבדל מהותי בין שייק שנטחן בבלנדר רגיל לבין שייק שנטחן בבלנדר ואקום. השייקים בבלנדר ואקום בריאים יותר בצורה חד משמעית, ומעניקים לגוף אנרגיה עוצמתית וחיוניות לאורך כל היום! הוצאת החמצן באמצעות הבלנדר וואקום היא פעולה חשובה לכל אדם שהמזון אותו הוא מכניס לגופו חשוב לו.

 

בלנדר ואקום OZEN

מאמרים נוספים

שייקים ירוקים? למה הם בדיוק מועילים?

וודאי שמעתם רבות על השייקים הירוקים ותהיתם לעצמכם איך הם משפרים את הבריאות. לשייקים ירוקים יתרונות רבים הנובעים מכך שהם מהווים ארוחה שלמה בפני עצמם מצד הרכיבים התזונתיים העשירים שבהם:

קרא עוד »
עגלת קניות
עגלה
  • No products in the cart.
Scroll to Top
גלילה למעלה
צריכים עזרה?