משלוחים לכל הארץ - לקבלת הצעת מחיר וייעוץ - התקשרו 072-2237524

הבלנדר שכבש את העולם

כל אחד ישמח לשפר את בריאותו לשתות שייק איכותי וטבעי שהוכן בבית. הדבר יחסוך ממנו ארוחה כבדה מבלי להחסיר מרמות אנרגיה רצויות ויתרונות בריאותיים למכביר. כדי לדעת איך להכין את השייק שלכם בצורה מושלמת אנו רוצים להכיר לכם את בלנדר הוואקום של  vacubled ozen – הבלנדר שכבש את העולם.

 

מה מיוחד בבלנדר וואקום?

בלנדר וואקום –ozen מהווה בשורה של ממש לחובבי השייקים ושומרי הבריאות. ניתן  להכין באמצעותו שייקים איכותיים, בריאים וטעימים  שכמותם לא תראו בעולם.  הכל בגלל ההבדל המרכזי הנעוץ בינו לבין בלנדר רגיל. מהו ההבדל?

 

הוצאת חמצן מתהליך הערבול.

מתעניינים לדעת מהי החשיבות הגדולה של ערבול ללא חמצן?

 כשטחינת מרכיבי השייק נעשית ללא חמצן, אין פגיעה בנוגדי החמצון החזקים הנמצאים בירקות ובפירות הנטחנים וכך נשמרים הערכים התזונתיים שלהם. 

 

האם ניתן לחוש את ההבדל?

ניתן להרגיש בקלות את ההבדל לפי הצבע והטעם המשופרים הרבה יותר, כמו כן בטחינה בבלנדר רגיל ניתן לראות בשייק הימצאות של בועות אוויר. טחינה של רכיבים זהים בבלנדר במקביל לטחינה בבלנדר רגיל הביאה לתוצאות הנראות לעין ולחיך במוחש. השייק נשאר בצבעם המקורי של הרכיבים וכן טעמו היה טרי ומשופר לאין ערוך, לעומת השייק השני (הנטחן בבלנדר רגיל) הניצב לידו.

 

תהליך הערבול של בלנדר וואקום

הבלנדר עובד בשני שלבים:

  1. יניקת רוב החמצן הנמצא במכל הערבול באמצעות המערכת כתוצאה מכך נוגדי החמצון הערכים התזונתיים נשמרים במלואם.
  2. חיתוך חומרי הגלם בתנועות סיבוביות עד לקבלת נוזל סמיך ואיכותי בצבעי חומרי הגלם המקוריים תוך שמירה על טעמם המדויק.

 

הבלנדר סביב לעולם

למרות שכל אחד יזהה בקלות את ההבדל לפי הטעם והצבע. לא טמנה החברה ידה במכל הערבול ופנתה להוכחות מדעיות שיאמתו את מה שכל אחד יודע ואכן התוצאות של מכון המחקר לאנליזות של המזון באוניברסיטת suwon בקוריאה הפתיעו לגמרי.

במהלך המחקר התבצעה השוואה לגבי תכולת הפוליפנולים באוכמניות כחולות בטחינה בבלנדר רגיל ובבלנדר ואקום ולהלן התוצאות לגבי שמירתם של שני ערכים תזונתיים:

נוגדי חמצון

בעוד שבטחינה ללא וואקום נשמרו 96 מיליגרם של נוגדי חמצון. בטחינה עם וואקום נשמרו 186.96 מיליגרם – יחס של פי 2.6!

ויטמין A

בעוד שבטחינה ללא וואקום נשמרו 0.86 מיקרוגרם של ויטמין A. בטחינה עם וואקום נשמרו 3.11 מיקרוגרם– יחס של פי 3.6!

מובן שמחקר זה הפיץ את יתרונותיו ברחבי העולם כולו והביא בשורה של ממש לכל מי שמעוניין שהשייק שלו יישאר בריא, איכותי וטעים.

 

בלנדר וואקום – הבלנדר שכבש את העולם!

לסיכום, הכרנו כאן את בלנדר וואקום. הבלנדר הייחודי בעל טכניקה מיוחדת המוציאה את החמצן מתהליך הערבול וכך השייק נעשה ללא פגיעה בנוגדי החמצון. נחשפנו לפעילות החברה בעולם במחקר שעשתה כדי להוכיח לעולם כולו את יתרונותיו הבריאותיים והאסטטיים וממליצים לכל אחד ללכת כבר עכשיו להכין לו שייק עסיסי בבלנדר וואקום להמשך יום בריא ורענן.

 

מאמרים נוספים

שייקים ירוקים? למה הם בדיוק מועילים?

וודאי שמעתם רבות על השייקים הירוקים ותהיתם לעצמכם איך הם משפרים את הבריאות. לשייקים ירוקים יתרונות רבים הנובעים מכך שהם מהווים ארוחה שלמה בפני עצמם מצד הרכיבים התזונתיים העשירים שבהם:

קרא עוד »
עגלת קניות
עגלה
  • No products in the cart.
Scroll to Top
גלילה למעלה
צריכים עזרה?