משלוחים לכל הארץ - לקבלת הצעת מחיר וייעוץ - התקשרו 072-2237524

הכי טעים הכי בריא ואצלכם בבית

בפירות ובירקות ישנם רכיבים תזונתיים החיוניים לבריאותו של כל אחד. לאחר שהבנו את היתרונות הגלומים בפירות או בירקות ואנו רוצים להפוך אותם למיץ איכותי שיכניס לגופנו את הרכיבים התזונתיים בכל לגימה. מהי הדרך האידיאלית להכין אותו?

 

מה עלול לקרות בסחיטה במסחטה רגילה?

כדי לסחוט את הפירות או הירקות השונים עלינו להיעזר במסחטה לפירות קשים. סוגי המסחטות הנפוצות ביותר הן מסחטות צנטריפוגליות. מסחטות אלו משמשות להפרדת הסיבים מהנוזל הנמצא בפרי / ירק ומאפשרות מיצוי ירקות / פירות קשים או סיביים. (סלק, גזר, סלרי ועוד). שיטת הסחיטה של מסחטות אלו היא שיטה הנעזרת בסכיני חיתוך הפועלים במהירות גבוהה. פעולה זו מפחיתה ביותר את יכולת המיצוי ואת ערכם התזונתי של הפירות / הירקות בגלל התחמצנותם בבואם במגע המתכתי של הסכינים.

מאחר ואנו מעוניינים במיץ בריא ואיכותי, מה ניתן לעשות כדי לשמר את הערכים התזונתיים שבתוכו?

מסחטת מיצים בכבישה קרה

לשם כך כדאי להכיר את המסחטה הטכנולוגית, החדישה והמתקדמת בתחומה. המיוחד בה שהיא מסחטה המבוססת על כבישה קרה. כלומר, היא סוחטת במהירות נמוכה שאינה מרסקת וחותכת את הפרי ומחממת אותו תוך כדי פעולה. אלא, מסחטה זו מפעילה עליו לחץ קבוע ומדוד. דמיינו אבן ריחיים שמועכת ולוחצת את החומר, פעולה זו מנצלת באופן האפקטיבי ביותר את רכיבי הפרי / הירק והופכת אותם למיץ שעובר דרך מסננת, תוך שמירה על הערכים התזונתיים.

במספר רגעים בודדים של הכנה תזכו במיץ צלול וטרי שופע ויטמינים, מינרלים ואנזימים, שטריותו תישמר לאורך זמן רב.

יתרונות מסחטת מיצים בכבישה קרה

למסחטת מיצים בכבישה קרה ישנם יתרונות רבים. כאן נכיר כמה מהם:

  • מסחטה זו אינה פוגעת בוויטמינים / מינרלים / חומצות שומן / נוגדי חמצון / אנזימים של הירקות והפירות בעת הסחיטה.
  • מסחטה זו מוציאה מיץ עשיר יותר בטעם, צבע וחיות.
  • מסחטה זו ממצה את הפרי והירק באופן גבוה יותר ממסחטות אחרות, נקבל עד 30% יותר מיץ ממסחטה רגילה. כמו כן מסחטה זו יעילה להכנת מיץ עשב חיטה.
  • ניתן להכין במסחטה זו דברים נוספים (גלידות מפירות קפואים, חלב / גבינות מאגוזים ושקדים ועוד)
  • מסחטה זו קלה ביותר לתפעול ולנקיון.

 

אז מדוע כדאי להשתמש דווקא במסחטה בכבישה קרה?

אם ברצוננו ליהנות מכל היתרונות הבריאותיים הנמצאים בפירות / בירקות באמצעות שתיית כוס מיץ. אנו חייבים להשתמש לשם כך במסחטה בכבישה קרה. רק באופן כזה נבטיח את איכותו של המיץ שלנו שאכן יישאר בריא, טרי ואיכותי.

מסחטה בכבישה קרה – הכי טוב שהיא בבית!

לסיכום, הכי טעים והכי בריא זו כוס מיץ טרי ואיכותי הנסחט בצורה ביתית, מכיל את כל הרכיבים התזונתיים שנמצאים בפירות / בירקות. וכשאפשרות זו זמינה ונמצאת אצלנו בבית – אין דבר מושלם יותר מכך. אז ממליצים בחום לכל אחד לגשת למטבח ולסחוט לו כוס מיץ טרי ממגוון הירקות / הפירות החביב עליו וליהנות מכל לגימה.

 

מאמרים נוספים

שייקים ירוקים? למה הם בדיוק מועילים?

וודאי שמעתם רבות על השייקים הירוקים ותהיתם לעצמכם איך הם משפרים את הבריאות. לשייקים ירוקים יתרונות רבים הנובעים מכך שהם מהווים ארוחה שלמה בפני עצמם מצד הרכיבים התזונתיים העשירים שבהם:

קרא עוד »
עגלת קניות
עגלה
  • No products in the cart.
Scroll to Top
גלילה למעלה
צריכים עזרה?