משלוחים לכל הארץ - לקבלת הצעת מחיר וייעוץ - התקשרו 072-2237524

פעם ביום ובת/ בן זוגך יהיו מאושרים יותר

ישנן אפשרויות שונות לשמור על הבריאות שלנו ועל הדרך לשפר את הפעילות המינית. ניתן להתעמל באופן קבוע, לישון כמות שעות מספקת ביממה וכמובן לנהל אורח חיים בריא מתוך שמירה על הרגלי תזונה בריאה. פעולות אלו ואחרות מאטות תהליכי הזדקנות ומשפרות את כל מהלך החיים. וכידוע, בריאות איתנה יותר מביאה לזוגיות טובה יותר פיזית ונפשית.

שייק או מיץ פעם ביום – והכל נראה אחרת!

אחת הדרכים לשיפור הבריאות היא שתייה של כוס שייק או מיץ איכותי פעם ביום. בדרך זו חשים איך האנרגיה עולה, הכוחות מחודשים, השרירים פועלים בצורה טובה יותר, תחושות חוסר נוחות נעלמות כלא היו, הזיכרון משתפר פלאים, יכולת החשיבה והיצירה משתבחת ואנו חיים במקום קסום עשרת מונים. כמובן לכל הטוב הזה יש השלכה מידית על כל הזוגיות שלנו.

הכנה מיטבית של שייק או מיץ

כדי לזכות בכל היתרונות הללו ולחזק הבריאות וליהנות מתפקוד מיני איכותי יותר. חשוב להכין את השייק או המיץ במכשור שלא יאבד מערכם התזונתי של הרכיבים.

מהו המכשור האידיאלי?

המוצר המכשיר מדוע
מיץ מסחטת מיצים בכבישה קרה שיטת דחיסה ומעיכה השומרת על הערכים התזונתיים שנמצאים בפרי / ירק.
שייק בלנדר וואקום הוצאת האוויר ממכל הערבול השומרת על הערכים התזונתיים ברכיבים.

 

בדרך זו תוכלו להבטיח לכם בריאות איתנה ואיכות חיים טובה יותר. לא נדבר על תודות בן / בת הזוג שלכם על שאתם מעניקים לעצמכם חיים טובים יותר וגם הם יוצאים מורווחים על הדרך.

שימוש בבלנדר או מסחטה רגילים יפקיעו מהפירות והירקות המיועדים לשייק או למיץ שלכם את רוב רובם של הרכיבים התזונתיים. הן בגלל צורת החיתוך המביאה לחמצון או בגלל חדירת אוויר למכל הערבול המאבד את נוגדי החמצון. מה שברור שגם מצד המראה והטעם תצאו מורווחים בצורה זו. המיץ או השייק יהיה טעים ונאה לעין ללא כל יחס.

השפעת המיץ על בריאות ופעילות מינית

מיץ הוא כעין זריקה של רכיבי תזונה החודרת במהירות לתוך מחזור הדם. תוך כ-15 דקות משתייתו עובר המיץ במהירות ישירות למחזור הדם. וכמובן שבאמצעות מיץ צורכים כמות פירות וירקות גדולה יותר בקלות וזוהי דרך מושלמת לצרוך את הכמות היומית המומלצת. כמו כן הגוף הופך לבסיסי ואז חשים עליה ברמת האנרגיה, בעיכול, בבהירות המנטלית, ביופיו של העור, בתחושה הכללית וכמובן בפעילות המינית.

השפעת השייק על בריאות ופעילות מינית

השייק מכיל את כל הפרי, הירק, הסיבים ולעיתים אף את הקליפה. הפרדת הסיבים באמצעות הערבול הופכת את הפירות והירקות לקלים יותר לעיכול. במהלך העיכול מתרחש תהליך איטי ומאוזן המתבטא בשחרור רכיבי תזונה לזרם הדם ומניעה של עלייה חדה של רמת הסוכר בדם. לשייק יתרון משמעותי בכך שהוא משביע יותר בגלל הסיבים ומהיר הכנה. הוא מהווה ארוחה בפני עצמו ומביא שלל בוויטמינים, מינרלים, מים, נוגדי חמצון, סוכרים טבעיים ועוד המפשרים את איכות החיים בכל המובנים. מעניקים בריאות איתנה וזוגיות פורחת.

אז איך יוצרים בן / בת זוג מאושרים יותר?

בהשקעה של פעם ביום. שתייה של מיץ או שייק איכותי שנעשו במכשור הנכון. תיהנו מבריאות איתנה, חיים טובים הרבה יותר. שיפור יכולות גופניות מנטליות פעילות מינית שתעניק לכם מעל הכל בן /בת זוג מאושרים מכל הבחינות.

מאמרים נוספים

שייקים ירוקים? למה הם בדיוק מועילים?

וודאי שמעתם רבות על השייקים הירוקים ותהיתם לעצמכם איך הם משפרים את הבריאות. לשייקים ירוקים יתרונות רבים הנובעים מכך שהם מהווים ארוחה שלמה בפני עצמם מצד הרכיבים התזונתיים העשירים שבהם:

קרא עוד »

הכי טעים הכי בריא ואצלכם בבית

בפירות ובירקות ישנם רכיבים תזונתיים החיוניים לבריאותו של כל אחד. לאחר שהבנו את היתרונות הגלומים בפירות או בירקות ואנו רוצים להפוך אותם למיץ איכותי שיכניס לגופנו את הרכיבים התזונתיים בכל

קרא עוד »
עגלת קניות
עגלה
  • No products in the cart.
Scroll to Top
גלילה למעלה
צריכים עזרה?